E-19700034000 Primary Air Filter For MITSUBISHI
Part Number
E-19700034000
In stock
  • Package Quantity: 1
  • Aftermarket filter, not associated with any OEM
  • 3.280" O.D. X 1.790" I.D. X 7.000" Length